Jak usunąć zdjęcie z Facebooka?

delete-all-tweets1

Czasem w afekcie wrzucamy różne zdjęcia na Facebooka, co po jakimś czasie kończy się katastrofą. Jak temu zapobiec, albo chociaż jak usunąć album na facebooku piszemy poniżej (gdyż niektórzy mogą mieć z tym kłopot).

Ale zacznijmy od początku, tj. od tego, jak umieścić zdjęcie na facebooku.

Jak dodać album na facebooku?

Aby stworzyć album należy na swoim profilu wejść w kategorię zdjęcia. Później znajdziemy się na ekranie, gdzie należy wybrać button z komunikatem +Dodaj zdjęcia. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni do folderów w komputerze, spośród których należy wybrać zdjęcia do zamieszczenia.
Pojawi się wówczas okno, gdzie będzie uploadowało się zdjęcie. Można tam dodatkowo uzupełnić Nazwę albumu i podpis zdjęcia.
Na końcu należy zatwierdzić całą operację poprzez button Zamieść zdjęcia.

Jak dodać zdjęcie do albumu na facebooku?

Proces jest bardzo podobny, jak w przypadku dodawania albumu. Należy wejść natomiast w albumy i tam dodać do wybranego z nich zdjęcie poprzez button +Dodaj zdjęcia. Dalsza część jest taka sama.

Jak usunąć album na facebooku?

Żeby usunąć cały album wystarczy wejść w ten album i rozwinąć małe menu po prawej stronie oraz wybrac komendę Usuń album.

Jak usunąć zdjęcie z facebooka?

Aby usunąć zdjęcie należy wejść w album, w którym się ono znajduje i wybrać zdjęcie. W jego prawym górnym rogu jest ołówek – po kliknięciu rozwinie się menu. Ostatnia pozycja to Usuń to zdjęcie. Wybierz to i zdjęcie zostanie usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


4 + 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>